Size bir telefon kadar yakınız
0 212 217 78 80
0506 345 30 15

Tarihçe

Tarihçe
TUNÇ MUHENDİSLİK ASANSÖR HİZMETLERİ VE İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

HOŞGELDİNİZ…

 

1990 Yılında kurulan firmamız TUNÇ ASANSÖR VE ALÜMİNYUM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ilk olarak elektrik-elektronik ve asansör işleri ile faaliyete başlamıştır.

1995 yılında bünyesinde bulunan uzman kadrosuyla gün geçtikçe büyümüş ve sektörde daha verimli olabilmek için bünyesine ISI-SU-SES-YANGIN izolasyon malzemeleri satışı ve uygulamasını da verdiği hizmetler arasına katmıştır.

Faliyete başladığı günden bugüne kendini sürekli geliştiren firmamız zamanla bünyesine Mühendislik,Bina Yönetim Hizmetleri gibi dallarıda eklemiştir.

Tunç Asansörle kardeş firma olan TUNÇ MÜHENDİSLİK ASANSÖR HİZMETLERİ VE İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. artan rekabet ve kalite şartlarında firmamızı bir adım daha ileri götürmektedir.

TUNÇ MÜHENDİSLİK ASANSÖR HİZMETLERİ VE İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. CE , ISO 9000:2001 ve EN 13015 belgelerine sahip olarak asansör montaj ve bakım gereksinimlerini Avrupa normlarında kurarak yönetmektedir.

Firmamız genişlettiği hizmet yelpazesi ve deneyimli çalışan kadrosuyla sizlere inşaat sektöründe kaliteli hizmet anlayışını sunmaktadır.

Gücümüzü siz müşterilerimizin memnuniyetinden alıyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN