Size bir telefon kadar yakınız
0 212 217 78 80
0506 345 30 15

Kalite Politikamız

Anasayfa » Kalite Politikamız

Tunç Mühendislik olarak Avrupa normlarına uygun asansörler imal edip satış sonrası servis hizmetlerini de yürütürken, Kalite Yönetim Sistemi uygulanması ve yaşatılması, başta Genel Müdür ve üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlarımızın sorumluluğu ve yönetimindedir.


İsmimizi almış olduğumuz Asansörde Can Emniyeti prensibinden hareket ederek kurulduğumuz ilk günden beri bizim vazgeçilmez hedeflerimiz ve prensiplerimiz;

  • Asansörlerimizi satın alan firma ve/veya kişilerin koşulsuz memnuniyeti,
  • Asansörlerimizi kullanan herkesin can güvenliği ve beğenisi,
  • Servis hizmetlerimizin sürekli, eksiksiz ve muntazamlığı,
  • Çalışan asansörlerimizin arıza yapmadan senelerce çalışması gayreti olmuştur.

Böyle bir anlayış ve bilinçle yolumuza devam ederken, çalışanlarımızı mesleki bilgi, değişen ve AB normlarına göre yenilenen Asansör Standartları, İş güvenliği konusunda sürekli eğitmemiz gerektiğini hiç aklımızdan çıkarmadık.

Sürekli gelişen asansör teknolojisine hiç uzak kalmadan sürekli yenilikçi ve yaptığımız işi bir nebze de olsa meslektaşlarımızdan farklı yapabilmek anlayışından hiç bir zaman vazgeçmeyerek marka imajımızı geliştirip daha da iyi yerlere gelebilmek için vargücümüzle çalışmaktayız.

Herbir çalışanımız, bizi geleceğe taşıyan Kalite Yönetim Sistemi’ nin iyileştirilmesine yönelik önerilerde bulunabileceği, potansiyel bir risk farkettiğinde müdahele etme konusunda tarafımızdan yetkilendirildiği bilinciyle hareket edecektir.

“Bizler asansörümüzü satmıyor, kullanmaları için müşterilerimize emanet ediyoruz”

 

TUNÇ ASANSÖR MÜHENDİSLİK © 2019

 6,464 total views,  2 views today