Size bir telefon kadar yakınız
0 212 217 78 80
0506 345 30 15

Kullanılan Malzemeler

Kullanılan Malzemeler

Kullanılan Malzemeler

Asansör sadece dikey çalışma sistemi mantığında işlev gösteren bir mekanizma değildir. Asansör güvenliği özellikle sağlanması gereken bir sistemler topluluğudur. Bu sebepten ötürü asansörünüz için gerekli bakımları ve revizyonları mutlak suretle yaptırmalısınız.

Servis hizmetlerinden faydalanmış olduğunuz asansör firmasının yetkili olmasına özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Dikkat edilmemesi durumunda “Ruhsat ve fenni muayenesi olmayan ve müracaatta bulunmayan asansörlerin, 1580 sayılı belediye kanunu ve 20.12.1995 yılında Resmi Gazete’de yayınlanan yönetmelik gereğince faaliyetlerine son verileceği ve olası bir kaza vukuu bulduğunda apartman yöneticilerikonuyla alakalı tek sorumlu olarak addedilecektir. ”

Amacı ülkemizdeki asansörleri dünya normlarına getirmek ve tüketicileri kullandıkları sistem hakkında bilgilendirmektir.

Neden ve nasıl olmuşu önlemek.

Servis ekibimiz çalıştıkları teknik bölümler konusunda özel eğitimlerden geçirilmiş, üstlendikleri görevlerde yerel ve uluslar arası bir çok sertifika sahibi olmuşlardır.

Öncelikli hedefimiz tüketicilerin alışıla gelmiş asansör problemleri ve bakımcı firmayla yaşadıkları sıkıntıları tamamen ortadan kaldırmaktır.

Renkli, güvenilir ve sağlıklı bir asansör kullanımı için TUNÇ Asansör’ü seçin. Hak ettiğiniz ilgi ve alakayı, ihtiyaç duyulan güveni ve emniyeti sağlamak için tüm çalışanlarımız ve idari personelimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten mutluluk ve onur duyacaktır.

ASANSÖRÜNÜZDE KULLANILACAK MALZEMELER

>>> Makine Dairesi

>>> Tesisat

  • Makine Dairesi Tesisatı
  • Kuyu Tesisatı
  • Kabin ve Butonlar

>>> Paraşüt (Emniyet) Sistemi

>>> Montaj ve Teslimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN