Size bir telefon kadar yakınız
0 212 217 78 80
0506 345 30 15

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

TUNÇ LİFT  olarak Avrupa normlarına uygun asansörler imal edip montaj,satış ve satış sonrası destek hizmetlerini  yürütürken, Kalite Yönetim Sistemi uygulanması ve yaşatılması, başta  yönetim  kadromuz olmak üzere tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

Asansörde can güvenliği prensibinden hareket ederek kurulduğumuz ilk günden beri bizim vazgeçilmez hedeflerimiz ve prensiplerimiz;

  • Asansörlerimizi satın alan firma ve/veya kişilerin koşulsuz memnuniyeti,
  • Asansörlerimizi kullanan herkesin can güvenliği ve beğenisi,
  • Servis hizmetlerimizin sürekli, eksiksiz ve muntazamlığı,
  • Çalışan asansörlerimizin arıza yapmadan senelerce çalışması gayreti, olmuştur.

Böyle bir anlayış ve bilinçle yolumuza devam ederken, çalışanlarımızı mesleki bilgi, değişen ve AB normlarına göre yenilenen Asansör Standartları, İş güvenliği konusunda sürekli eğitmemiz gerektiğini hiç aklımızdan çıkarmadık.

Sürekli gelişen asansör teknolojisine hiç uzak kalmadan sürekli yenilikçi ve yaptığımız işi  meslektaşlarımızdan farklı yapabilmek anlayışından hiç bir zaman vazgeçmeyerek marka imajımızı geliştirip daha da iyi yerlere gelebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Her bir çalışanımız, bizi geleceğe taşıyan Kalite Yönetim Sistemi’ nin iyileştirilmesine yönelik önerilerde bulunabileceği, potansiyel bir risk farkettiğinde müdahele etme konusunda tarafımızdan yetkilendirildiği bilinciyle hareket etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN